Tipy a rady

Polarizační čočky XPERIO™

Brýlové čočky Xperio odstraňují odlesky, a zajišťují tak maximální zrakové pohodlí. Polarizační brýlové čočky mají vedle ochrany před slunečním světlem a omezení odlesků i další funkce. Díky následujícím vlastnostem budete vidět okolní svět čistěji a jasněji:

  • Odstranění rušivých a nebezpečných odlesků
  • 100% ochrana před UVA/UVB zářením
  • Přirozené podání barev
  • Redukce intenzivního jasu pro větší komfort vidění
  • Čisté vidění a větší kontrast
  • Vynikající odolnost proti poškrábání

EYEDRIVE® inovace pro řidiče

Řiďte bezpečně a nechte své oči odpočívat. Brýlové čočky EyeDrive® perfektně splňují požadavky, které na nás klade řízení automobilu. S ostrým obrazem a širokým zorným polem se do cíle své cesty dostanete bezpečně a v klidu, bez rušivého oslňování. EyeDrive® s technologií Reflect Control je inovací srovnatelnou s vývojem elektrických vozidel v automobilovém průmyslu.
Tento zcela nový segment byl speciálně navržen pro jasné vidění bez námahy přes den i v noci – perfektní řešení pro všechny řidiče. Všude, kde brýlové čočky s antireflexní povrchovou úpravou narazí na své hranice, dokazuje EyeDrive® své výjimečné kvality, a to zejména v noci nebo za špatného počasí. EyeDrive® splňuje potřebu každého řidiče a to i v případě, že řidič nenosí brýle s dioptrickými hodnotami.

Děti potřebují kvalitní sluneční brýle víc než dospělí!

Sluneční brýle by měl nosit každý, kdo si chce chránit zrak. 80% lidí si stěžuje na oslnění a ostré světlo, ale pouze čtvrtina z nich nosí sluneční brýle. UV záření může také způsobit šedý zákal. Co ale dospělý nevědí je, že dětský zrak je až 6x citlivější na UV záření než zrak dospělých, ale pouze třetina (!) dětí sluneční brýle má.
Sluneční brýle si kupujte v očních optikách a u prodejce s odpovídající odborností, v žádném případě na ulici nebo v supermarketu. Tam nemáte žádnou záruku ochrany vašeho zraku. Sluneční brýle pro dětičky již od kočárku nejsou rozhodně vyhozené peníze.