Akce

Nádherné vrtané brýle Flair, je to šperk!

Tato premiová značka vyniká precizností ruční práce až do posledního detailu. Tyto brýle se vyrábějí v Německu. Inovativní, výjimečný, ale vždy nadčasově elegantní design modelů – s jedinečnou konstrukcí rámu. Inovativní technologie nabízí zasklení nejvyšší lehkosti (1,8 g).

Multifokály akce 1+1

Nebaví vás neustále hledat brýle na čtení nebo střídat brýle do dálky a na blízko? Řešením jsou multifokální brýlová skla Varilux – jedny brýle na všechny vzdálenosti. Nyní akce: dva páry Valirux za cenu jednoho!

Akce 30% na samozabarvovací čočky

30% SLEVA na všechny skladové brýlové čočky Transitions a Transitions XTRActive. Jedná se o adaptivní brýlové čočky, které se mění z čirých na tmavé a na všechny odstíny mezi tím, když přecházíte zvenku dovnitř a naopak.

KIDS 1+1

Ke každému páru brýlových čoček Junior Airwear Crizal Kids UV nebo Junior Airwear Crizal Prevencia získáte čočky Smile Kids nebo Orma SUN jako druhý pár pro stejného nositele za 1 Kč.

Více informací o akcích se dozvíte v naší optice nebo naleznete na stránkách firem, se kterými spolupracujeme: Essilor a Zeiss.