Akce

Samozabarvovací brýlové čočky

Brýlové čočky PhotoFusion za cenu čirých brýlových čoček ve stejné kategorii a indexu lomu. Samozabarvovací brýlové čočky PhotoFusion se rychle přizpůsobují měnícím se světelným podmínkám, rychle se zabarvují a odbarvují a zajišťují pohodlné vidění.
Akce trvá od 1.7. do 30.9.2019.

Nádherné vrtané brýle Flair, je to šperk!

Tato premiová značka vyniká precizností ruční práce až do posledního detailu. Tyto brýle se vyrábějí v Německu. Inovativní, výjimečný, ale vždy nadčasově elegantní design modelů – s jedinečnou konstrukcí rámu. Inovativní technologie nabízí zasklení nejvyšší lehkosti (1,8 g).

KIDS 1+1

Ke každému páru brýlových čoček Junior Airwear Crizal Kids UV nebo Junior Airwear Crizal Prevencia získáte čočky Smile Kids nebo Orma SUN jako druhý pár pro stejného nositele za 1 Kč.

Multifokály akce 1+1

Nebaví vás neustále hledat brýle na čtení nebo střídat brýle do dálky a na blízko? Řešením jsou multifokální brýlová skla Varilux – jedny brýle na všechny vzdálenosti. Nyní akce: dva páry Valirux za cenu jednoho!

Akce 30% na samozabarvovací čočky

30% SLEVA na všechny skladové brýlové čočky Transitions a Transitions XTRActive. Jedná se o adaptivní brýlové čočky, které se mění z čirých na tmavé a na všechny odstíny mezi tím, když přecházíte zvenku dovnitř a naopak.

Více informací o akcích se dozvíte v naší optice nebo naleznete na stránkách firem, se kterými spolupracujeme: Essilor a Zeiss.