Akce

Nově bereme značky Ray ban, Vogue, Guess, Calvin Klein

Samozabarvovací brýlové čočky, SLEVA 30%

Sleva 30% se vztahuje na všechny skladové brýlové čočky Transitions a Transitions XTRActive – vhodné do auta.

CRIZAL KIDS 1+1

Ke každému páru brýlových čoček Junior Airwear Crizal Kids UV nebo Junior Airwear Crizal Prevencia získáte druhé čočky ve stejných dioptriích zdarma. Novinky v obroučkách pro děti.

PRUŽNÉ dětské brýle 2v1.

Obruba je vyrobena z velmi pružného a měkkého materiálu. Součástí jsou 2 pásky kolem hlavy (různé šířky).

Nádherné vrtané brýle Flair, je to šperk!

Tato premiová značka vyniká precizností ruční práce až do posledního detailu. Tyto brýle se vyrábějí v Německu. Inovativní, výjimečný, ale vždy nadčasově elegantní design modelů – s jedinečnou konstrukcí rámu. Inovativní technologie nabízí zasklení nejvyšší lehkosti (1,8 g).

VÝROBNÍ JEDNOOHNISKOVÉ BRÝLOVÉ ČOČKY 1+1

Výrobní jednoohniskové čočky v akci 1+1 – jeden pár zakoupíte, druhý za zvýhodněných 450 korun. Velmi zajímavá nabídka pro zákazníky s vysokými dioptriemi. Lze různě párovat, například samozabarvovací druhé čiré.

Multifokály akce 1+1 PRODLOUŽENA!

Nebaví vás neustále hledat brýle na čtení nebo střídat brýle do dálky a na blízko? Řešením jsou multifokální brýlová skla Varilux – jedny brýle na všechny vzdálenosti. Nyní akce: dva páry Valirux za cenu jednoho! Na vybrané typy multifokálů PHYSIO sleva až 50%.

Akce 30% na samozabarvovací čočky

30% SLEVA na všechny skladové brýlové čočky Transitions a Transitions XTRActive. Jedná se o adaptivní brýlové čočky, které se mění z čirých na tmavé a na všechny odstíny mezi tím, když přecházíte zvenku dovnitř a naopak.

Více informací o akcích se dozvíte v naší optice nebo naleznete na stránkách firem, se kterými spolupracujeme: Essilor a Zeiss.